Kosida Stencil Şablon 20x30cm YILDIZ GEÇİDİ
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Kosida Stencil Şablon 20x30cm YILDIZ GEÇİDİ

Kağıt, tuval, ahşap, kumaş, duvar ve daha fazla yüzey için ilham verici şablonlar. Dekoratif resim, ev dekorasyonu ve tekstil yüzeyleri tasarlamak için idealdir.

Aşınmaya dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Suyla kolayca temizlenerek tekrar kullanılabilir.

Akrilik boya ve kumaş boyaları için uygundur. Şablon tasarımlarının yönü çevrilerek boyama alanları genişletilebilir

₺30,00 KDV dahil

₺25,42 Vergi hariç

notifications_active Stoktaki son ürünler

local_shipping Türkiye'nin Her Yerine 399TL üzeri Kargo ÜCRETSİZ Detay

check_circle  Orjinal Ürün Garantisi

insert_emoticon  %100 Müşteri Memnuniyeti

Kağıt, tuval, ahşap, kumaş, duvar ve daha fazla yüzey için ilham verici şablonlar. Dekoratif resim, ev dekorasyonu ve tekstil yüzeyleri tasarlamak için idealdir. Aşınmaya dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Suyla kolayca temizlenerek tekrar kullanılabilir. Akrilik boya ve kumaş boyaları için uygundur. Şablon tasarımlarının yönü çevrilerek boyama alanları genişletilebilir.


• Boyama yüzeyi; temiz, yağsız, ve kuru olmalıdır. Tekstil ürünleri ise yumuşatıcı kullanılmadan su ile yıkanarak apresinden arındırılmış olmalıdır. • Şablonu boyama yüzeyine yerleştirin ve şablonun üzerine boyayı şablon fırçaları ile sürün ya da püskürterek, rulo ile veya spatula ile uygulayın. Stencil üzerine boyayı sürerken kullandığınız araçların üzerinde çok miktarda boya olmamasına dikkat edin. Gerekirse fırçanızdaki boyanın fazlasını önce bir peçete üzerinde gezdirerek azaltın. • Ardından şablonu dikkatlice kaldırın ve hemen soğuk su altında temizleyin.

8698849725622

PonArt
KS2-306
8698849725622
869538943155
chat Yorumlar (0)