Hakkımızda

1984 yılında İstanbul/Ümraniye'de kuruldu. Saygı değer müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletti.

Sektöründe ki öncü markaları bir arada bulunduran ve bu markaların yetkili satış bayi olarak toptan ve perakende satışıyla müşteri portföyünü artırdı.

Belediyelerin ve Halk Eğitim Merkezlerinin düzenlediği Dekoratif Boyama ( Ahşap-Seramik-Kumaş ve Cam vb.) Boncuk işi, Makrome, Kurdele Nakışı, Ebru sanatı, Yağlı boya Resim, Ahşap Rölyef, 3D Kağıt Rölyef, El Örgüsü ve daha fazlası... Tüm malzemeleri perakende satış mağazamız Ümraniye'de bulabilirsiniz.

klasik tuhafiye malzemelerinin yanı sıra 2000 yılından itibaren hobi ve sanatsal grubun kaliteli bol çeşidini mağazasında müşterilerinin istifadesine sunmaya ve sektörünün öncüsü olmayı devam eden Hobi Marketim bu mutlu gururunu sizlerle paylaşmaktadır.

Ama ben size çok uzaktayım” diyen müşterilerimiz ise üzülmesinler !! Artık bir click (TIK) kadar size yakınız..

Online satış mağazamız www.hobimarketim.com hizmetinizde.. hobiniz için gerekli malzemeleri en uygun fiyata almanın keyfini çıkarın!

Hepimiz stresimizi atmak için kendimize vakit ayırmayı ve en önemlisi bir şeyler üretip “ İşte bunu ben yaptım!” demenin keyfine varmak isteriz.

Hedefimiz, Herkesin Kendini Dinlendirdiği Bir Hobisi Olmalı..

Misyonumuz, Kaliteli Bol Çeşit ve Uygun Fiyatlar!

Şimdi sıra sizde bir düşünün

Sizin Hobiniz Hangisi ?

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi 08:30 – 19:30

Pazar     12:30 – 17:30

Ödeme Seçeneklerimiz:

Mağazamızda Nakit ve Tüm Kredi Kartları

Online Satışlarımızda KREDİ KARTI TAKSİT İMKANI veya  BANKA YOLUYLA  EFT / Havale

Mağaza Önü Otopark Mevcut telefon ile müsait olup olmadığını öğrenebilirsiniz 02164124835

hobimarketim marka tescil