• Öğrenci Boyaları

  Okul ve Okul Öncesi için Kuru Boyalar Sulu Boyalar Pastel Boyalar Crayon (Mum) Boyalar Tekstil-Tişört Kalemleri Porselen Kalemleri Keçeli Boyalar Parmak Boyaları Kabaran Boyalar Guaj Boyalar Yağlı Boyalar Akrilik  Boyalar Yüz Boyaları Cam Boyaları Kumaş Boyaları Gıda Boyaları Boya Setleri

 • Funny Kids Boya

  Funny Kids Akrilik Boya - Funny Kids Guaj Boya - Funnykids Parmak Boya - Funny Kids Yıkanabilir Okul Boyaları Funny Kids Pouring  ve Yardımcı ürünleri ile Funny Kids marka tüm ürünlere mağazamızdan uygun fiyata bol çeşit ulaşabilirsiniz.

 • Eva - Keçe - Şönil - Krapon

  Okul ve okul öncesi kullanılan malzemelerden Eva - Keçe Kumaşı - Şönil - Krafon - Grapon kağıdı gibi ürünleri uygun fiyata sitemizden ulaşabilirsiniz

 • Keçe Setleri

  Hazır keçe setleri ve baskılı ve baskısız keçe kumaşları Keçelerle bir çok süsleme ve dekorlama yapabilirsiniz.

 • Kinetik Kum

  Lino kinetik kum kaç yaş grubu için uygundur?

  Lino kinetik kum +3 yaş ve üzeri için uygundur.

  Lino kinetik kum'un sağlık testleri var mı?

  Ürünlerimiz bağımsız laboratuarlar tarafından sağlık testlerinden geçirilmiştir.Ürünlerimiz toksin içermez.%100 güvenlidir.

  Lino renkli kinetik kumlar doğal renk kinetik kumdan daha mı sert? Evet, renkli kinetik kum doğal kinetik kuma göre çok az daha serttir.Fakat kullanılabilirlik aynıdır.

  Lino kinetik kum nasıl temizlenir? Kinetik Kum temizlenmesi kolaydır.Kinetik kumu top şekline getirin ve kalan kumu toplayın.

  Lino kinetik kum kurur mu? Lino kinetik kum asla kurumaz.Sadece nemden etkilenebilir.Fakat bu bir sorun değildir. Lino kinetik kum için en iyi akıcılık için saklama koşulları nelerdir? En iyi kondisyon ve akıcılık için nem oranı %60 ve sıcaklık 15°-20° olmalıdır. Nem oranı %60 üzeri ise; kinetik kum çok yumuşar ve ele yapışabilir. Nem oranı %60 altı ise; kinetik kum sertleşebilir. Lino kinetik kum sertleşmiş ise ne yapmamız gerekir? Lino kinetik kum asla kurumaz.Lino kinetik kum (soğuk havalarda) nem oranı düştüğünde etkilenip sertleşebilirler. Çözüm: 1 kg kinetik kum'a yaklaşık 10-15 ml (1-2 yemek kaşığı) suyu yavaş yavaş ekleyerek 3-4 dk masaj uygulayın. Gramaja göre su miktarı ve oranlarını değiştirebilirsiniz.

  Aşırı su eklenmesi durumunda kinetik kum aşırı yumuşar ve ele yapışır. Lino kinetik kum ele yapışıyor ise ne yapmamız gerekiyor? Kinetik kumlar (sıcak havalarda) nem oranı düştüğünde ele yapışma ve yapışkanlık hissi verebilir.

  Çözüm: Kinetik kumu ambalajından çıkarıp düz bir zemine yayarak kısa bir süre havalandırmanız yeterlidir. Lino kinetik kumun faydaları nelerdir? Kinetik kum ile oynamak çocukların motor kaslarını ve yeteneklerini geliştirir.Kendi kendine, direktif olmadan oynamak için mükemmel bir materyaldir.Lino kinetik kum ile oynarken elinizde kalıntı veya kum kalmaz ayrıca dokunma terapisi için çok etkilidir. Alerjisi olan çocuklar için de harika bir eğlence ve hediyedir – Lino kinetik kum asla buğday, glüten ve kazein(süt özü) barındırmaz. %100 güvenlidir ve toksik değildir.

 • Artebella Kids
 • Slime Oyun Jelleri

  Slime jel nasıl yapılır? Slime oyun jeli malzemeleri

  Slime jeli  hazırladığımız borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam alıncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık su ekleyebilirsiniz

  Slime Nasıl Yapılır / Ne İşe Yarar ? Slime hamuru elde etmek için yapıştırıcıyı bir kabın içerisine boşaltın. Bir çubuk yardımı ile karıştırmaya başlayın. Sıvı Boraksı yavaş yavaş ilave edin. Boraks oranı arttıkça hamur sertleşir. Slime hamuru ev ortamında deney yapma ve keşfetme imkanı sağlarken, çocukların motor kasları ve dokunsal algısının gelişiminde faydalı olur.

 • Oyun Hamuru

  çocuklarınızın el becerileri, zeka gelişimi ve psikolojik yansıma açısından olumlu ve faydalı olabilecek en güzel etkinliklerden biri

 • Boyama Setleri

  Çocuklara özel boyama setleri hem kendilerini geliştirsinler hemde sanatçı kişilikleri ortaya çıksın

  Tuval Boyama - Kumaş Boyama - Tişört Boyama

 • Seramik Mozaik Setler ve Renkler

  Seramik mozaik setler ve renkler çocuğunuzun ince motor gelişimi için okul ve öncesi keyif alarak gelişimine katkı sağlayacaktır.

 • Kids Kolay Ebru Seti

  Kolay ebru setleri ile yeni başlayanlar için hazır ebru boyama setleri

 • Sayılarla Boyama Seti TUVAL

  Çocuklar için sayılarla boyama hobi seti tuval çeşitlerimiz 25x35cm ölçülerinde çocuğunuzun hem keyifli vakit geçirmesi el - göz koordinasyonu geliştirerek becerilerinin artmasına yardımcı olur.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 38 ile 448 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 38 ile 448 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu