Markalar

Alex Schoeller
Alex Schoeller

Resim defteri, kalem, tüm çizim ve sanat malzemeleri...

Anchor (Çapa)
Anchor (Çapa)

Anchor 6 katlı dantel iplikleri; ipliğin önce üç kat olarak bükülüp, sonra bu üç katlı ipliklerden iki tanesinin birbirlerine sarılması ile elde edilir. Mısır''ın en kaliteli pamuğundan üretilen Anchor, bünyesindeki uzun ve parlak lifler sayesinde düzgün, sağlam ve ışıltılıdır.

Artebella
Artebella

Artebella Kolay Transfer - Yaprak Varak - Ebru Boya ve setleri olmak üzere bir çok hobi ve sanatsal grupta üretim yapmaktadır

Artline
Artline

Konusunda dünyanın önemli bir markası olan Artline ile birlikte Türk çizim, grafik, illüstrasyon vb sanatına destek vermekten; kırtasiye sektörünü çok sayıda tasarım ödülü almış yüksek kaliteli ürünlerle tanıştırdı

Bisbal
Bisbal

Bisbal Marka Seramik ve Modelleme Ürünleri

biStencil
biStencil

biStencil Modelleri etkileyici yeni modeller üreten bir marka

Bob Ross
Bob Ross

Uzun yıllar kıvırcık saçları ile sevimli bir ressam, bizleri TRT ekranlarına kilitlerdi. İşte bu insanın ismi Bob Ross’dur. Bob Ross tekniği ile resim yapabilmek için gereken özel ürünleri, Lukas üretmektedir.

Brons
Brons

Brons

Marker Mürekkepleri

Marker Kalemler

Mürekkepler

Fırça Grubu

Şövaleler

Tuvaller

Tahta Silgilerı

Kalemtraşlar

Resim Paletleri

Fırça Temizleme Kapları

Çizim Gereçleri

Öğrenci Sayı Gereçleri

Yüz Figürleri

Flüt

Çubuk Ve Mandallar

Öğrenci Makasları

Büro Makasları

Oyun Hamuru Kalıpları

Kalem Çantaları

Dünya Küreler

Hazır Kaplıklar

Sıvı Yapıştırıcılar

Ambalaj Lastikleri

İğne Ve Ataşlar

Ofis Malzemeleri

Yağlı Tebeşirler

Sümen Setleri

 

Bruynzeel
Bruynzeel

1948'den beri herkesin hayal gücünün gururlu destekçisi İlk çizginizi çizdiğinizde parmaklarınızın ucundaydık. Birçoğundan biri. Bu çizgiler fikirlere ve bu fikirler çizimlere dönüştü. 

Carioca
Carioca

CARIOCA®, tümü çok özenli, kaliteli ve güvenli bir şekilde üretilen ve test edilen keçeli kalem, renkli kurşun kalem, tempera, pastel, eğitici oyunlar ve diğer birçok çizim aracına sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. CARIOCA® keçeli kalem kalemindeki mürekkep, yalnızca gıda sınıfı boyalar kullanarak ve yenilmez seviyelerde yıkanabilirlik ve parlaklık sağlayarak, yalnızca Settimo Torinese bitkisinde üretilir.

Cenova-Art
Cenova-Art

Cenova Art Türkiye'nin önde gelen hobi, kraft ve sanatsal ürün tedarikçilerinden biridir. Ana ürün grubumuzu tasarım ve ithalatını kendimiz yönettiğimiz sanat fırçaları oluşturmaktadır.

Cernit
Cernit

Cernit Polimer Kil, Çek Cumhuriyeti'nin Prag kentinde altmışlı yıllarda doğdu. Cerna denen hanımefendinin ilk ismine göre isimlendirilecek olan bu kili birkaç bilim adamı oluşturur. 

Darwi
Darwi

Darwi seramik hamuru Darwi clay

DAS
DAS

1968 yılından bu yana , Das tüm dünyada modelleme seramik hamurundan marka bir isim olmuştur : kabartma , heykel , mozaik vb tekniklerde uygundur. Bu doğal malzeme , hava ile sertleşen ve dönüşümü kolaydır

Decomor
Decomor

Decomor Tuval AtölyesiÜretilen onlarca farklı ölçülerdeki tuvaller ülke genelinde satışa sunulmasının ardından kısa sürede marka değeri oluşmaya başlamıştır. Taleplerin artması nedeniyle üretim kapasitesi her yıl artırılarak günlük üretim kapasitesi 10 bine ulaşmıştır.

Derwent
Derwent

Sanatçılar nesillerdir dünya çapında sanat malzemeleri için Derwent® markasını seçmiş ve ona güvenmiştir. 1832'ye dayanan gururlu bir mirasa sahip olan Derwent’in yeniliği, derin bir sanatçı anlayışından kaynaklanmaktadır. Derwent, ihtiyaçlarının ve özlemlerinin sanatsal yaşamlarında değişebileceğini takdir ediyor ve bu düşünceyle, ilk boyama kaleminden en yüksek profesyonel kalitede ürünlere kadar geniş bir yelpazede sanat malzemeleri üretti - bunların çoğu İngiliz imalatlarında üretildi.

Disney
Disney

Disney Art & Craft

Doğal Ağaç
Doğal Ağaç

Doğal Ağaçtan Yapılan Ürün Çeşitleri

Gürgen - Kayın vb doğal ağaç üreticiden 

Eberhard Faber
Eberhard Faber

Eberhard Faber'in tarihi, Faber-Castell kalem hanedanının tarihi ile yakından bağlantılıdır. 1822 doğumlu Eberhard Faber, Franconia'nın dördüncü nesil kalem üreticilerine aittir. 19. yüzyılın ortalarında Amerika'ya göç etti. Daha sonra orada kendi kalem şirketini kurdu. Bugün Eberhard Faber bir kez daha dünyanın en eski aile şirketlerinden biri olan Faber-Castell'un bir parçası.

Ebru Ener
Ebru Ener

Design By Ebru Ener

Eşyalarınızın rengini bir günde değiştirmek, lake görünümü elde etmek için kullanabileceğiniz su bazlı yarı mat vernikli genel yüzey boyasıdır. Sağlığa zararlı madde içermez. Ham ya da cilalı ahşap yüzeylerde, polyester, seramik, plastik, cam, duvar, metal, strafor, kağıt yüzeylerde kullanılabilir.

Etrofil
Etrofil

2002 yılında örgü ve iplik ticareti ile başladığı iş hayatı ETROFIL SUPERFINE CARDED YARN fabrikası ile devam etmektedir.

Faber Castell
Faber Castell

2011’de 250. kuruluş yılını kutlayan Faber-Castell, kalem ve yazım gereçleri alanında bir dünya devidir. Dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan ve her zaman kalite, yenilikçilik ve yaratıcılığın simgesi olan Faber-Castell’in dünyada 10 ülkeye yayılmış kendisine ait 9 üretim tesisi bulunmaktadır. Bunun yanısıra Faber-Castell’in 22 ülkede satış firması, 120 ülkede distribütörü vardır. Firmanın dünya çapında çalışan sayısı ise 7000’in üzerindedir.

FABRIANO
FABRIANO

Fabriano kağıdı okullarda, evlerde ve ofislerde baş kahramandır

Fanart
Fanart

Fanart, Lisans Kırtasiye’nin tescilli markasıdır; 

fibracolor
fibracolor

fibracolor hobi ve okul çalışmaları için uygun ve kaliteli keçeli kalem çeşitleri üretmektedir.

Fimo
Fimo

STAEDTLER FIMO hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürüyor Aksesuarlarınızın, ev dekorasyonunuzun veya en sevdiğiniz mücevher parçalarınızın gerçeğe dönüşmesine izin verin. FIMO polimer kil sizin kadar benzersiz.

Folia
Folia

Folia® markası Max Bringmann KG, 1965 yılında piyasaya sürüldü ve aile şirketi olan kağıt üretim merkezi dünyanın dört bir yanına hizmet veriyor

Funny Kids
Funny Kids

Funny Kids Boya Çocukların tüm sanat ve zanaat projeleri için çok yönlü kullanımı kolay su bazlı ürünlerdir. Okul ve okul öncesi uygun fiyata kaliteli ürünler

Goodwin
Goodwin

Goodwin Sanat Kili ve Çiçek kili olarak iki alt markasıyla hava ile kuruyan polimer kil üretmektedir. Sanat Kili, hava ile kuruyan model için polimer kilin adeta ismi haline gelmiş, kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Çiçek Kili, Goodwin’in ayrı bir alt markasıdır. Çiçek kili, daha çok çiçek yapımı için özel olarak uzmanlarımızca geliştirilmiş, bir başka have ile kuruyan polimer kildir.

Hahnemühle
Hahnemühle

Dünya çapında Hahnemühle'ninki kadar uzun bir şirket geçmişiyle gurur duyabilecek çok az şirket vardır. 

Hi-Text
Hi-Text

1950 lerde Giodi firmasının kurucusu Mr. Barosso Japon fırçalarını incelerken fiber uçtan mürekkebi yavaş yavaş akıtacak bir sistemin hayalini kurar. Uzun uğraş ve denemelerden sonar mürekkep akışını kontrol edecek sistemi bulur. Önceleri cam, sonra aliminyumdan yapılan kalemler sonunda bugün kü haline ulaşır; plastik keçeli kalem. Hi-text, Giodi ve Etafelt firmalarının ofis için, İtalyan keçeli kalemlerinin mucidi bir neslin ofis yazı gereçlerine aynı ve innovatif ruhla sundukları,İtalyan kalite ve tasarım zenginliğini yansıttıkları markası. 

hobimarketim
hobimarketim

hobimarketim hobi malzemeleri ve sanatsal ürünler ahşap mdf objeler ve multisurface boyalar bulabileceğiniz

Koh-i-Noor
Koh-i-Noor

KOH-I-NOOR HARDTMUTH  sanatçılar, okullar ve ofisler için birinci sınıf kırtasiye malzemelerinin üretimi ve dağıtımında dünya liderlerinden biridir.

Koza Sanat
Koza Sanat

Koza Sanat Geleneksel Ezilmiş Ebru Boyaları 10 Yıllık deneyim neticesinde siz kullanıcıların beğenisine sunulmuş yüksek performanslı canlı ve parlak renklere sahip ebru boyalarıdır.

Kraf
Kraf

Kırtasiye ve Ofis ürünleri üzerine uygun fiyat kaliteli çeşit...

Lets
Lets

LETS ürünlerimizde çocuklarınızın el becerileri, zeka gelişimi ve psikolojik yansıma açısından olumlu ve faydalı olabilecek araştırmalar içermektedir

LineArt
LineArt

Line Art Sulu Transfer Desenleri bir birinden zengin çeşitler ve uygun fiyatlar

Lino
Lino

Kısa sürede kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile sektörde öncü markalardan biri haline gelmiştir.Müzik aletleri ve Okul Öncesi denince ilk akla gelen marka olmasını, yenilikçi ve kaliteli ürün anlayaşına borçludur.

Luna
Luna

Luna Art & Fantasy

Lyra
Lyra

Yenilikçi ve premium kalitede kurşun kalem ve boya kalemleri üretiminde 200 yıllık mükemmeliyetçiliği ile tanınan ünlü Alman markası. Geniş ve eksiksiz ürün yelpazesi sanatsal ve teknik çizim gereçlerinin yanısıra okul ürünlerini de içerir.

Marvy Uchida
Marvy Uchida

Marvy Uchida, otuz yılı aşkın bir süredir hobiye, sanatsala, grafik tasarımına ve ofis kullanımına yönelik yüksek kalitede markörler ve yazım gereçleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Ürün gamında endüstri ve sanayiye yönelik markörler de bulunmaktadır. Japon menşeili firmanın ürünleri “Made in Japan” kalite anlayışını yansıtmaktadır

MDF Obje
MDF Obje

Boyanabilir MDF veya Lazer Kesim Kavak Kontradan İmal Edilmiş Objeler

Monami
Monami

MonamiCo. Ltd. Korea, 1988 yılından beri, NichibanCo. Ltd. Japan firmasının Türkiye mümessilliğini yapmaktadır. Monami Okul Öğrenci

Montana
Montana

WHEN PASSION MEETS PRECISION. Not only because the team behind the brand has it's roots in Graffiti and Art cultures, but also as they were, and still are, active users. When passion met German precision, a new level in quality art making tools was born.

MUNGYO
MUNGYO

Kurulduğu tarihten beri sürekli ürün gelişimi ve yenilikçi adımlarla MUNGYO, ofis, okul ve sanat malzemeleri alanlarında oldukça gelişmiş bir yelpazeye ulaştı. Müşterilerinin de desteğiyle MUNGYO, okul ve sanat ürünlerinde yerel ve uluslararası kırtasiye endüstrisinde öncü bir marka haline geldi. Bu alanlarda bugüne kadar elde ettiği başarılarıyla yetinmeyen MUNGYO, ofis ürünleri ve diğer kırtasiye malzemelerinin gelişimini desteklemek için sürekli olarak sahi

MyHobby
MyHobby

Kolay Transfer - Sulu transfer ve Tela Transfer ürün çeşitleri uygulamaları

Pattex
Pattex

pattex, tüketicilere tamir yeteneklerini geliştirmek için güç veren ve akılcı yapıştırma çözümleri sunan güvenilir ve güçlü bir yardımcıdır.

Pebeo
Pebeo

Renkleriyle, sanatsal - hobi boyaları ve eğitim malzemeleriyle bilinen Pebeo firması bir aile şirketidir. 1919 yılında Claudius Chaveau tarafından kurulan firma, sanat simyasına olan tutkusunu babadan oğlula miras bırakmıştır. Fransa’nın güneyinde Gemenos bölgesinde yerleşik bu global firma, Fransa, Tunus ve Çin’deki üretim tesisleri ve 200 çalışanıyla, yenilikçi ve yaratıcı bir ruh içinde tüm sanatçılar ve geleceğin sanatçıları çocuklarımız için yüksek kalitede, tüm sağlık sertifikalarına sahip ürünler üretir.

Pelikan
Pelikan

Pelikan ana merkezi Berlin’de bulunan, kaliteli kağıt, ofis ve kırtasiye gereçlerinde öncü bir markadır.

PonArt
PonArt

PonART, Art Boya Ltd’nin kendi markasıdır. 

Pritt
Pritt

1969 yılından bu yana, Pritt Stick kağıt, karton ve fotoğrafları yapıştırmanın en kolay, temiz ve hızlı yoludur. Stick yapıştırıcısına adını veren marka

Red Apple
Red Apple

Red Apple (Kırmızı Elma) Kırtasiye Ürünleri

Rich
Rich

2001 yılında hobi craft sektörüne RİCH markası ile hızlı bir giriş yapan firmamız kısa bir sürede iç pazarda geniş yankı uyandırmış ve hızla büyümüştür.

Sculpey
Sculpey

Sculpey killeri 50 yılı aşkın süredir piyasada! Dünyanın her yerinden sanatçılar ve hobiler kilimizden en şaşırtıcı şeyleri yapıyor

SDi
SDi

Çin’de bulunan Taiwan SDI Corporation’ın tamamen kendisine ait olan iştirakı Shunde Industruy (Jiangsu) Co., Ltd., kayıtlı 38,5 milyon USD sermaye, 71,829 metrekare alan ve 1000’in üzerinde çalışanıyla Zhangjiagang Bonded bölgesi, Jiangsu eyaletinde konumlanmıştır. Profesyonel ve son teknoloji yle çalışan bir kuruluş olan firmamız, Jianagsu’da büyük oranda metalden mamül ofis ve büro gereçleri üretir ve pazarlar. 

SKC
SKC

Skc Needles - Skc iğneleri -Keçe iğnesi - Punch iğnesi

Smarta
Smarta

Smarta hava yoluyla kuruyan yumuşak bir modelleme hamurudur

Snowman
Snowman

1949’dan beri Snowman “made in Japan” kalitesiyle ve geniş ürün gamıyla yaratıcılığınızı daha önce hiç olmadığı kadar ifade etmenize olanak veriyor.

SomaFix
SomaFix

Somafix Yapıştırıcısı, hızlandırıcı ve yüksek viskoziteli siyanoakrilat yapıştırıcıdan oluşan bir settir. İyi yapıştırma gücüne sahiptir. Kolay uygulanır. Dikey yüzeylerde kullanıma uygundur. Yüzeyi hızla kürleşir. Özellikle gözenekli yüzeylerde uygulanabilir.

STAEDTLER
STAEDTLER

Mars - Fimo - Noris - Lumocolor - Textsurfe

Südor
Südor

Südor Boyaları ürün yelpazesini her geçen gün artırmıştır. 2000’li yılları yepyeni bir ürün yelpazesi ile karşılayan Südor Boyaları köklü geçmişi ile müşteri memnuniyeti için kalitesinden taviz vermeden sektörün en büyük hobi boyaları üreticisi durumuna gelmiş bulunmaktadır.

Talens
Talens

Renkli akrilikler ve mükemmel yağlı boyalar kurşun kalemlerden renkli kalemlere profesyonellerden çocuklara kadar
Royal Talens, kendi sanatınızı ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Öyleyse, o fırçayı al. Bunu şimdiye kadarki en iyi işin yap. Ve kendinizi sadece sizin yapabileceğiniz şekilde ifade edin.

Uni
Uni

Pigment mürekkepli Uni markörler, parlak ve canlı renkleriyle her türlü ihtiyacınızı karşılar. Sağlığa zararlı Xylene maddesi içermeyen permanent markörler, keskin ve parlak yazımlarıyla diğer markörlerden kolayca ayırt edilir. İstediğiniz yüzeyde kullanabileceğiniz bir Uni markör bulabilirsiniz.

Van Dyck
Van Dyck

Van Dyck sulu boya defteri ve Van Dyck resim çizim defterleri

Ve-ge
Ve-ge

Ofis, okul ve ev uygulamaları için uygundur.
El ile kolayca yırtılan yapısı sayesinde pratik kullanım sağlar.
Yapıştığı yüzeyde sarama yapmaz.

Viktoria
Viktoria

Toz Kumaş Boyaları

Winsor & Newton
Winsor & Newton

1832 yılında kimyager William Winsor ve sanatçı Henry Newton bilim adamının bilgisini ve sanatçının yaratıcılığını bir araya getirerek benzeri görülmemiş renk seçimi ile saf ve kalıcı boyaları sanatçıların kullanımına sundular.

Zig
Zig

ZIG, Kuretake'nin birçok kişi tarafından kullanılan ve sevilen kalem ve markerinin marka adıdır.