7 Kat Küçülen Kağıt A5 Boyut Kosida/Ponart
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

7 Kat Küçülen Kağıt A5 Boyut 2 ADET Kosida/Ponart

Kosida/Ponart 7 times (7 Kat Küçülen Kağıt) normal bir fırında pişirildiğinde 7 kat küçülen ve yaklaşık olarak aynı oranda kalınlaşan eşsiz bir materyaldir. Ürünü ister hazır şablon kullanarak, isterseniz kendi serbest çizimlerinizi yaparak kullanabilirsiniz. Bir yüzeyi diğer yüzeyine göre daha az parlaktır. Çizim ve boyama işlemi bu mat yüzeye yapılır.

₺24,00 KDV dahil

₺20,34 Vergi hariç

local_shipping Türkiye'nin Her Yerine 299TL üzeri Kargo ÜCRETSİZ Detay

check_circle  Orjinal Ürün Garantisi

insert_emoticon  %100 Müşteri Memnuniyeti

Mümkün olduğu kadar çok boya tatbik edilmelidir. Renkler bu aşamada soluk ve zayıf gözükse de küçülme gerçekleştikten sonra canlı ve parlak olacaktır. Boyayıp şekillendirdiğiniz hayvanlar, çiçekler, otomobiller, geometrik şekiller veya serbest çizimlerinizi fırınlama işlemi bittikten sonra birçok şekilde değerlendirebilirsiniz.

(Anahtarlık, Rozet, Etiket, Toka, Buzdolabı ve Araba Süsü vs.) Bitmiş materyallerinizi el yapımı kart süslemelerinde küçük hediye kutularının dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ürününüz fırınlama işlemi bittikten sonra bükülür veya kabarcık oluşturursa tekrar ısıtarak düzeltebilirsiniz. Ama ikinci kez ısıtılan ürünün düzleşmesi biraz daha fazla zaman alır.

TALİMATLAR:
1- Mat ve pürüzlü olan yüzeye resminizin dış hatlarını siyah boya kalemi ile çiziniz ve iç kısımlarını yumuşak hareketlerle boyayınız.

2- Renklendirdiğiniz ürünü dış çizginin 2-3 mm. dışından veya kontür çizgilerinin üzerinden bir makas kullanarak kesin. Eğer delik açmak istiyorsanız delgeç kullanabilirsiniz. Delik fırınlama işleminden sonra küçülecektir.

3- Fırınınızı bir yetişkinden yardım isteyerek 175 dereceye kadar ısıtın ve ürününüzü ızgara tablasının üzerine folyo koyarak fırına yerleştirin.

4- Ürününüz kıvrılacak ve büzülecektir. Ürün kendiliğinden düzleştikten sonra bir yetişkine fırın eldiveni kullanarak fırından çıkarmasını söyleyin ve hemen sert düz bir yüzeye koyun.

5- Ürün hala sıcak ve yumuşak iken üzerine kitap veya benzeri ağır birşey koyup düzleşmesini sağlayın. Eğer ürününüz düzleşmemişse ısıtıp tekrar deneyebilirsiniz.

6- VAY CANINA! Artık resminiz 7 kez küçülmüş ve 7 kez kalınlaşmıştır. Artık istediğiniz aksesuarı ona iliştirerek kullanabilirsiniz.

PonArt
P7T-A5-1
8697411879312
869978551804
chat Yorumlar (0)