Artdeco Mermer Efekti Sprey 200ml ALTIN 990
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-₺30,00Yeni

Artdeco Mermer Efekti Sprey 200ml ALTIN 990

Mermer efekti veren sprey boyadır. Kağıt, karton, astarlanmış tuval, ahşap, cam, metal, seramik, porselen, taş, akrilik ve diğer boyanabilir malzemeler gibi birçok farklı yüzeyde kullanılabilir. 

₺179,00 KDV dahil

₺149,17 Vergi hariç

₺209,00 - ₺30,00

local_shipping Türkiye'nin Her Yerine 699TL üzeri Kargo ÜCRETSİZ Detay

check_circle  Orjinal Ürün Garantisi

insert_emoticon  %100 Müşteri Memnuniyeti

Artdeco Akrilik Sprey Boya Mermer Efekti 200 ml Artdeco Mermer Efekti serisi, yapay mermer görünümü yapan, örtücülüğü yüksek, hızlı kuruyan sprey boyalardır. Kağıt, karton, tuval, ahşap, cam, metal, seramik, porselen, taş, akrilik, boyalı yüzeyler ve boya tutan bir çok farklı yüzeyde kullanılabilir. Tamamen kuruduktan sonra vernik uygulanabilir.

Uygulama: Yüzey üzerindeki toz, yağ ve pas kalıntılarını temizleyin ve yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Cilalanmamış metal ve ahşap yüzeylerde astar uygulaması yaptıktan sonra ince zımpara kağıdı ile zımparalayın.

Kullanım öncesi ve sırasında sprey kutusunu iyice çalkalayın. Ürünü yüzeyden yaklaşık 30 cm uzakta tutun. Spreyin yüzeyle olan mesafesi arttıkça efekt görünümü değişecektir. Parmağınızla sprey başlığına basın ve önce yatay sonra dikey düzgün püskürtme yapın. Boya 15-20 dakika içerisinde dokunulacak kadar kurur.

Açık hava şartlarında veya iyi havalandırılmış alanlarda kullanılması tavsiye edilir.

Dikkat: Daha önceden boyanmış yüzeylerde kullanmadan önce küçük bir alanda deneme yapınız. Ürünün tıkanıp kullanılamaz hale gelmesini engellemek için kullanım sonrasıda kutuyu ters çevirin ve sprey başlığı temizlenene kadar püskürtün. Akan boyalar terebentin veya boya incelticilerle temizlenebilir.

Artdeco
LV-Y-450-990
8698517986065
chat Yorumlar (0)
aynı kategoride bulunan diğer 10 ürün: