SomaFix Hızlı Yapıştırıcı Aktivatör 200ml+50gr (Orta Boy) S663
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

SomaFix Hızlı Yapıştırıcı Aktivatör 200ml+50gr (Orta Boy) S663

SOMAFİX GENEL AMAÇLI HIZLI YAPIŞTIRICI S663 - 200ml+50gr

Somafix MDF Profil Yapıştırıcısı hızlandırıcı ve yüksek viskoziteli siyanoakrilat yapıştırıcıdan oluşan bir settir.

İyi yapıştırma gücüne sahiptir. Kolay uygulanır. Dikey yüzeylerde kullanıma uygundur. Yüzeyi hızla kürleşir. Özellikle gözenekli yüzeylerde uygulanabilir.

₺49,00 KDV dahil

₺41,53 Vergi hariç

local_shipping Türkiye'nin Her Yerine 399TL üzeri Kargo ÜCRETSİZ Detay

check_circle  Orjinal Ürün Garantisi

insert_emoticon  %100 Müşteri Memnuniyeti

Uygulama Alanları: MDF, sunta, bütün tahta türleri, kauçuk, deri, cam, alüminyum, metal ve birçok plastikleri yapıştırmak, onarmak ve sabitlemek için kullanılır.

Hızlı yapıştırıcı hızlandırıcısı, siyanoakrilat MDF yapıştırıcısını kullanırken zamanı hızlandırmak içindir. Kullanım Şekli: Uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalı, toz, kir, pas ve yağdan arındırılmalıdır. Aktivatör yüzeylerden birine püskürtülür, buharlaşmasına izin verilir. Yapıştırıcı da diğer yüzeye uygulanır. Parçalar birleştirilir ve birkaç saniye birlikte preslenir.

Güvenlik: Yanıcıdır ve kolayca tutuşabilir. Çocuklardan uzak tutunuz. İçinize çekmeyiniz. Yakınında sigara içmeyiniz, yüksek ısıdan, kıvılcım ve ateşten kaçınınız. Yutulması çok tehlikelidir. Gözle ve deriyle temastan kaçınınız. Deriyle temas durumunda bol suyla yıkayınız, yutulması durumunda hemen doktora başvurunuz.

SomaFix
S663
8697433520339
chat Yorumlar (0)
Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı: