Yağlı Boyalar

Alt kategoriler

Winsor & Newton Winton Yağlı Boya 37 ml

Winton Yağlı Boya, Winsor & Newton'un ürettiği yağlı boyalardır. 55renkten oluşan renk paleti, amatör sanatçılar ve geniş yüzeyleri ekonomik olarak kaplamak isteyen sanatçılar için uygundur. Winton serisinin diğer yağlıboyalara göre birçok üstünlüğü vardır. Serideki renkler, boyanın kütle rengi (tüpteki renk), alt tonu (boya ince bir tabaka olarak sürüldüğündeki eğilimi), dayanıklılığı ve opaklığı göz önüne alınarak seçilmiştir. Bu sayede sanatçı maksimum derecede ton elde edebilir. Yüksek orandaki pigmentasyon sayesinde iyi bir örtücülük sağlar. Pigmentasyonda en yeni teknoloji kullanıldığı için serideki bütün renkler birbiri ile karıştırılabilir. Winsor & Newton'un bütün renk formülleri boyaların kurumasını hızlandıracak şekildedir. Böylece alt katmanların kuruma sorunu büyük ölçüde ortadan kalkar. Boyaların kuruma süreleri iki ile on iki gün arasında değişir. Boyanın hafif katı yapısı fırça ve spatula darbelerinin kalıcı olmasını sağlar. Winsor & Newton formülleri, üretimi ve kalite kontrolü ile mükemmel nitelikte bir seri ortaya çıkartmıştır.

Lukas Terzia Yağlı Boya 37ml

Tutarlı kuruma süresi ve zemine iyice yapışma · Özenle renk çeşitliliği· Olağanüstü renk yoğunluğu · Mükemmel ışık haslığı · Sınırlı sararma eğilimi.

LUKAS TERZIA yağlı boya için sadece katışıksız, ışıksız pigmentler kaliteli keten tohumu yağları kullanılması önerilir.

Sonuç olarak, LUKAS TERZIA YAĞLI BOYA kanvas tuval, karton veya yağ bazlı kağıt yüzeylere uygulanabilir. LUKAS TERZIA mükemmel bir fiyat-performans oranı sağlar.

Talens Van Gogh Yağlı Boya 40 ml
Talens Van Gogh Yağlı Boya, özellikle ressamlar için hazırlanmıştır. Kolaylıkla kullanılabilen ekstra kalite yağlı boyalar, son derece yoğun pigmentlere sahiptir. Fırça darbelerinde son derece iyi çizgiler oluştururlar. Tüm renklerin parlaklığı, yapışkanlığı ve kuruma süreleri aynıdır. Birbirleri ile kolayca karıştırılarak ara renkler elde edilebilir. Van Gogh yağlı boyaların hazırlanışında yüksek kalitede pigmentler kullanılması renklerin parlak ve canlı olmasını sağlamıştır. Van Gogh boyalarla çalışarak son derece zevkli ve harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Boyanın yağ gibi kaygan yapıya sahip olması, fırça darbelerini çok belirgin olmasını ve boyanın sabitlenmesini sağlar.
Talens Rembrandt Yağlı Boya 40 ml

Rembrandt oil colours artist serisidir. Rembrandt serisinin 120 muhteşem ve derin yoğunlukta rengi vardır. Tüm renklerde ışık haslığı mevcuttur. Pigmentlerin mümkün olan en üst seviyede kansantrasyonu ve çok iyi öğütülmesi sayesinde optimal renk gücüne sahiptir.

Lefranc & Bourgeois Fine Yağlı Boya 40ml
Lefranc & Bourgeois Fine Yağlı Boyaları fiyat-sonuç ilişkisi bakımından mükemmel bir seçimdir. Renkleri canlı ve ışığa dayanıklıdır. Benzersiz tonları oluşturabileceğiniz bir renk yelpazesine sahiptir. Kaliteli pigmentler kullanılarak üretilmiştir. Renkler donukluk ve şeffaflık arasında iyi bir denge sunuyor. 40ml lik Tüp
Daler Rowney Georgian Yağlı Boya 38 ml
Daler Rowney Georgian Yağlı Boya, teknoloji ile geleneksel tecrübeyi buluşturun, işte size yağlıboyada kalite faktörlerini ortaya koyan pürüzsüz doku, parlak yüzey, örtücülük ve kalıcılık. Mükemmel formülasyon, ancak her bir renk için ayrı yağ bazı ile yüksek kaliteli pigment ve tam tutunmayı destekleyerek rengin doygunluğunu bozmayan dolgu maddesi dengesi ile sağlanabilmektedir.
Yağlı Boya Setleri

Yağlı Boya Setleri