Katalog

Aktif Filtreler :
Üretici

Bob Ross Ürünleri 51 Adet Ürün Var

Bob Ross, Amerikanın en sevilen sanatçılarından biridir. Daha önce hiç resim yapmayan ,benim yeteneğim yok, ben çöp adam çizemem diye kendi yeteneklerine gem vuran her yaştaki insana, Resim yapabileceğini öğretmeyi kendine hedef seçen sanatçı.

Zaman zaman küçümsenen, onun yaptığı resim değil, diye yok sayılan,ancak milyonlarca insana resim sevgisini aşılayan insanı saygıyla anıyoruz.

Resim yapmanın eğlenceli ve heyecanlı ve zevk alınan bir uğraş olacağını insanlara gösteren ,Onları cesaretlendiren zor teknikleri kolaylaştıran Bob Ross resim tekniği: Dünyada 250`den fazla kanalda programları yayınlanan, Türkiye'de de TRT tarafından uzun yıllar RESİM SEVİNCİ olarak yayınlanıp ülkemiz insanına resim yapmayı sevdiren Ben de yapabilirim güvenini veren resim tekniğidir.

Bob Ross resim tekniği ile hızlı ve etkili sonuçlar elde etmek için( Wet -ON- Wet) ıslak üzerine ıslak çalışma tekniği geliştirilmiştir. Bu teknik özel malzemelere ve medyumlara ihtiyaç duyar. Bob Ross yağlı boyalar , medyumlar,yağlar,fırçalar ,spatula ve palet ve diğer malzemeler ünlü ıslak-üzerine -ıslak çalışma tekniği için özel olarak üretilmiştir.

Bu nedenle geleneksel sanatçıların kullandığı boya ,palet ,fırça ve yardımcı malzemelerden farklıdırlar. Bob Ross manzara teknigi için Üretilen iki değişik yağlı boya serisi vardır. Bob ros manzara resmi için Bob Ross Landscape yağlı boyalar Bob Ross çiçek resmi için soft serisi yağlı boyalar, Bob Ross manzara serisi yağlı boyalar 14 renkten oluşmaktadır. Sınırlı sayıda renk kullanıldığında her rengin özelliklerini ve onların etkili kullanılabileceğini çabucak ögrenebilirsiniz.

sayfa başına
51 üründen 1 - 48 gösteriliyor