Tutkallar ve Yapıştırıcılar

Yeni
Rich Süt Varak Mixion Tutkalı 120cc
Rich Süt Mixion Su bazlı varak yapıştırıcısıdır. Gerçek varak ve imitasyon yaprak varak çalışmalarında kullanılır. Kullanılan malzemeler kurumadan su ile temizlenebilir.
₺60,00
Yeni
Rich Polimer Çiçek Tutkalı 120cc
3 boyutlu sanatsal çalışmalarda çiçek hamuru hazırlamak adına kullanılan özel su bazlı bir üründür. Tutkal yapısı nişasta ile birleştiğinde elde edilen hamurun mukavemetini arttırır. 
₺45,76
Yeni
Rich Aplike Kumaş Tutkalı 120cc
Patchwork tekniklerinde kumaşı kumaşa yapıştırmakta kullanılır.Yapıştırma sonrasında kumaş tersinden 5 dk ütülenerek fikse edilmelidir.Daha sonra 30 derecede yıkanabilir
₺59,00
Yeni
Rich Kadife Tutkalı 120cc
Stoktaki son ürünler
Rich Kadife Tozunu uygulamadan önce zemine sürülen tutkal.
₺69,00
Yeni
Rich Soft Peçete Tutkalı 120cc
Peçete tekniğinde buruşma veya kırışma derdine son! Parmağınızla dahi sürebileceğiniz kıvamdadır.
₺57,97
Yeni
Rich Folyo Varak Yapıştırıcı 120cc
Uygulama yapılacak yüzeye sürüldükten sonra oda sıcaklığında 10-12 dakika içerisinde uygulama yapılacak yapışmayı sağlar. Varak uygulaması yapılmadığı sürece hiçbir zaman yapışmasını kaybetmez. İşleminiz bittikten sonra su bazlı veya sprey vernik ile sonlanır.
₺72,20
Yeni
Rich Transfer Tutkalı 120cc
Transfer yapacağınız objeyi açık bir renk ile boyayınız. Boyanız kuruduktan sonra resminizin renkli yüzüne Transfer Tutkalını sürün ve objenize yapıştırın. Tutkalın kağıdın her tarafına eşit yoğunlukta sürülmesine ve hava kabarcığı kalmamasına dikkat ediniz. 2-4 saat sonra ıslak bir süngerle resmi soyunuz.
₺48,81