• Kumaş Boyama Kalemleri

  Artline Shirt Marker - Pebeo Setaskrib - Zig Farbicolor - Edding Tekstile Pen - Ponart - Nerchau Textile kumaş boyama kalemleri ve setleri

 • Artdeco Kumaş Boyaları

  Artdeco Kumaş Boyası, yüksek Alman teknolojisi ile işlenmiş pigmentlerle üretilen yoğun renk konsantresi ile mükemmel sonuç veren boyalardır. Renkleri parlak ve canlıdır. birbirleri ile karışabilir özelliktedir. Fırça ile boyamanın yanı sıra şablon, baskı ve diğer teknikler ile kullanılmaya uygundur. Boyayı inceltmek için Farblos kullanılabilir. Boyama işleminden sonra 24 saat bekletilir ve ütü ile tersinden 5 dakika ütülenerek sabitlenir. 60 dereceye kadar sıcak su ile çamaşır makinasında yıkanabilir ve kuru temizlemeden etkilenmez.

 • Pebeo Setacolor Kumaş Boyası 45 ml

  Pebeo Setacolor Opaque Kumaş Boyası, koyu ve açık renkli kumaşları boyamak ve baskı yapmak için üretilmiş canlı renklerde su bazlı boyalardır. Ütü ile fixe edildikten sonra yıkamaya dayanıklıdır.

 • Rich Kumaş Boyası 45cc

  Rich kumaş boyaları kullanıma hazır ikinci bir ürün gerektirmeden su bazlı kokusuz kumaş boyalarıdır.

  Rich kumaş boyaları opak ve metalik olmak üzere iki farklı grup olarak bulunmaktadır. Tüm kumaş türleri üzerinde çalışma yapılabilir. Uygulama başlamadan öncesinde kumaş mutlaka yıkanmış olmalı ve işlem bittikten 1 gün sonrasında ütü ile fikse edilmelidir.

 • Texco Kumaş Boyası
  Texco Kumaş Boyası No Fix Opak, koyu ve açık renk kumaşlarda kullanılabilen örtücü kumaş boyalarıdır. Kuruduktan sonra kendiliğinden sabitlenir. Sabitlemek için ütülemeye gerek yoktur.
 • Viktoria Toz Kumaş Boyası

  Bir paket VİKTORİA KUMAŞ BOYASI 200gr kumaşı mükemmel şekilde boyar.

  KULLANMA TALİMATI

  Kaynatma İle Boyama

  Viktoria Kumaş Boyasını sıcak su ile eritiniz. Ilık su ile doldurulmuş geniş bir kaba boşaltınız. Bir kaşık tuz ilave ediniz. Boyayacağınız kumaşı iyice ıslatınız. Hazırlamış olduğunuz boyama kabına koyunuz. Karıştırmak sureti ile 30-40 dakika kaynatınız. Daha sonra altını söndürerek soğumaya bırakınız. Kumaşınız soğuduktan sonra soğuk su ile iyice durulayınız ve sıkmadan asınız.

  DİKKAT: Naylon ve yünlü kumaşlarda kaynama esnasında bir kaşık sirke ilave ediniz. Sarı ve kırmızı renklerde sirke kullanmayınız.

  Boyama işleminden sonra FİSKE KUMAŞ BOYASI SABİTLEME İLACI KULLANMAYI UNUTMAYIN.

   Çamaşır Makinesinde Boyama

  Viktoria Kumaş Boyasını bir kaşık tuz ve bir kaşık sirke ile birlikte ikinci deterjan bölümüne koyunuz. Bir paket FİSKE kumaş boyası sabitleme ilacını yumuşatıcı bölümüne koyunuz. A programında 80C derecede çalıştırınız. 

  Viktoria Toz Kumaş Boyası ile Mükemmel boyanabilecek ürünler: İpek kumaş boyama, Yün kumaş boyama, Pamuk Kumaş Boyama, Naylon Ürün Boyama, Plastik Boyama, (POLYESTER KUMAŞI BOYAMAZ !!). 

 • Sprey Kumaş Boyaları

  Sprey kumaş boyaları - Marabu Fashion Sprey - Artdeco Sprey Kumaş boyası - Artebella Sprey Kumaş Boyası

sayfa başına
Gösterilen 1 - 38 ile 383 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 38 ile 383 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu