Kategoriler

Sosyal Ağlarda Biz

İndirimli Ürünler

Şönil (Chenille) 30 cm 10 renk 20 adt / Paket

Şönil (Chenille) 30 cm 10 renk 20 adt / Paket

2,50 TL 3,00 TL
Limited special offer
Lavanta Kurusu Paketi 50gr

Lavanta Kurusu Paketi 50gr

3,00 TL 3,50 TL
Limited special offer
Salyangoz Mezura

Salyangoz Mezura

3,50 TL 4,00 TL
Limited special offer
1 MT - Gümüş Stras Çukur 24'lü Şerit

1 MT - Gümüş Stras Çukur 24'lü Şerit

4,00 TL 5,00 TL
Limited special offer
Art Quilling Kağıdı Öğrenci Seti 120 Şerit

Art Quilling Kağıdı Öğrenci Seti 120 Şerit

4,00 TL 5,00 TL
Limited special offer
1 MT - Siyah Gümüş Stras Çukur 24'lü Şerit

1 MT - Siyah Gümüş Stras Çukur 24'lü Şerit

4,00 TL 5,00 TL
Limited special offer
Dekoratif Düğme Deniz Kızı 6556

Dekoratif Düğme Deniz Kızı 6556

4,50 TL 6,50 TL
Limited special offer
Plaid İz Bırakmayan Siyah Karbon Transfer Kağıdı A4

Plaid İz Bırakmayan Siyah Karbon Transfer...

5,00 TL 6,00 TL
Limited special offer

Cam-Seramik-Porselen Boyası 

Cam ve Seramik boyamak için Enamel Serisi Porselen Boyaları ve Daha fazlası

 • Artdeco Enamel Cam ve Seramik Boya
  Artdeco Enamel Cam ve...

  Su bazlı 35 renk 60 ml’lik şişe - Cam, seramik ve porselen gibi yüzeylerde kullanılan su bazlı, parlak ve örtücü boyadır. - Yumuşak kıllı fırça veya sünger yardımıyla uygulanır. - Uygulama bittikten sonra 1 saat içinde kurur. - Parlaklık ve dayanıklılığını arttırmak için 170° 30 dk fırınlanması gerekir. - Çalışmanızı fırına soğukken koyup, fırın soğuduktan sonra çıkarınız. - Fırınlanmayan uygulamalar 21 gün içerisinde kendisini sabitler ve fırınlanmaya gerek kalmaz. - Elde ve bulaşık makinesinin üst kısmında yıkanabilir.

 • Cadence Cam ve Seramik Boyaları
  Cadence Cam ve Seramik...
  Cadence Cam ve Seramik Boyası, su bazlı cam ve porselen boyasıdır. Uygulama bittikten sonra 140 derecede 30 dakika fırınlandığında sabitlenir. Fırınlama yapmak istemediğiniz takdirde, boya 21 gün sonunda fırınlanmış gibi sabit konuma gelir ve bulaşık makinesinde defalarca yıkanabilir
 • Cadence Style Matt Enamel Cam & Porselen Boyaları
  Cadence Style Matt...

  Cadence Style Matt Enamel mat görünümlü cam-porselen-seramik-metal boyalarıdır. Uygulandıktan sonra 180 dereceye kadar fırınlanarak sabitlenir. Fırınlama işlemi yapılmayacaksa, 21 gün beklenerek kendi kendine sabitlenmesi sağlanır. Sabitlendikten sonra defalarca bulaşık makinasında yıkanabilir.

 • Cadence Very Chalky Ultra Mat Cam Boyası 59ml
  Cadence Very Chalky...

  Cadence Very Chalky Glass Decor - Ultra Mat Kadifemsi Cam ve Seramik Boyası

  Vintage ve shabby chic görünümleri elde etmek için kolayca eskitilir. Uygulama sonrası 180 derece fırında 20 dk fırınlayabilirsiniz. Fırınlamak istemezseniz 3 hafta sürede doğal olarak fırınlanmış etkisi oluşur. Bulaşık makinesinde yıkanılabilir.

 • Cadence Dora Glass Metalik Cam Boyası 50ml
  Cadence Dora Glass...

  Cadence Dora Glass Metalik Cam Boyası,  Dekoratif amaçlı su bazlı, göz kamaştırıcı ışıltıya sahip benzersiz parlaklıkta metalik cam ve seramik boyasıdır. Bir renk içerisinde iki ton barındırır. Uygulama yapılacak yüzeyin temiz olması önemlidir. Alkol, cam temizleyici veya sabunlu su ile temizleyerek herhangi bir kalıntı kalmasını önleyiniz. Uygulama bittikten sonra 180°C'de 20 dakika fırınlayınız. Ürünü fırına soğuk koyup soğuk alınız. Fırınlama yapmak istemediğiniz takdirde 21 gün sonra fırınlanmış duruma gelir. Bulaşık makinasının üst bölümünde defalarca yıkayabilirsiniz.

 • Deka Transparent Cam Boyası 25 ml - 125 ml
  Deka Transparent Cam...

  Deka Transparent Cam Boyası, her türlü cam boyama ve dekorasyon işlerinde kullanılabilen, renkleri son derece canlı ve yoğun cam boyalarıdır. ışığa dayanıklı olması sebebiyle avize ışıkla yakın temas durumunda olan yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Almanya'da üretilen Deka boyaları yüksek kalitesi ile hobi ve el sanatları sektöründe 75 yıldan beri önemli bir marka olmuştur. Deka, ham maddelerini itina ile seçerek, yüksek kalite ile doğayı korumayı bütünleştiriyor.

 • DecoArt® Glass Paint Marker™ Cam/Seramik Boyama Kalemi
  DecoArt® Glass Paint...

  DecoArt® Glass Paint Marker™

 • Folkart Enamels Cam ve Seramik Boyaları
  Folkart Enamels Cam ve...

  Plaid Folkart Enamels, * Su bazlı akriliktir. * 117 derecede yarım saat süre ile fırınlayarak sabitleyebilirsiniz. * Fırınlamadığınız ürün 21 günde kendiliğinden sabitlenir. * Sabitlenen ürünü günlük kullanabilir ve yıkayabilirsiniz. * Her bir renk 59 ml tüplerdedir.

 • Pebeo Ceramic Seramik Boyaları 45ml
  Pebeo Ceramic Seramik...

  Pebeo Ceramic, birbiri ile karışabilen 28 renkten oluşan, ısıya ve ışığa dayanıklı, parlak renkli seramik boyalarıdır. Pişmiş toprak, seramik, porselen, cam, metal, fayans vb. tüm zeminlerde süsleme yapmak için idealdir. Yaklaşık 3 saatte kurur. Kuruduktan sonra çizilmeye karşı dirençlidir.

 • Pebeo Porcelaine 150 - Fırınlanabilir Porselen Boyası 45ml
  Pebeo Porcelaine 150 -...

  Pebeo Porcelaine 150 Fırınlanabilir Porselen Boyası, porselen, seramik, cam vb. yüzeylere uygulanabilen su bazlı boyalardır. Tüm renkleri birbiri ile karıştırılabilir. Pebeo Porcelaine 150 Thinner ile inceltilebilir. Uygulandıktan sonra 24 saat kurumaya bırakılır ve kuruduktan sonra 150 derecede 35 dakika fırınlanabilir. Renkleri son derece canlı ve örtücü özelliğe sahiptir.

 • Pebeo Porcelaine 150 Marker Fırınlanabilir Porselen Boyama Kalemleri
  Pebeo Porcelaine 150...

  Pebeo Porcelaine 150 Marker Fırınlanabilir Porselen Boyama Kalemleri, tüm cam, seramik, porselen zeminlerde kullanılabilir. 150 derecede fırınlanarak sabitlenir. Sabitleme işleminden sonra bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 • PonART Cam ve Porselen Boyama Kalemi
  PonART Cam ve Porselen...

  Ponart Porcelain Marker Su bazlıdır. Porselen ve cam boyamak için idealdir. 160 derecede fırınlandıktan sonra bulaşık makinesinde yıkanabilir. Üretim yeri Almanya'dır

 • Rich Enamel Seramik ve Cam Boyaları
  Rich Enamel Seramik ve...

  Bisküvi seramik cam ve sır üstü çalışmalarda fırınlanmaya uygun boyalardır. Bulaşık makinesinde ve ılık suda sürtünme yapılmadan elde yıkanabilir. Fırınlanma istenmiyorsa 20-30 gün arası beklendikten sonra fırınlanmaya gerek kalmadan yıkanabilir hal kendiliğinden gelecektir. Su bazlıdır opak transparan ve metalik renkleri mevcuttur.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 31 ile 522 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 31 ile 522 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu