Boyama Markörleri

Alt kategoriler

Uni Posca Boyama Markörleri

Uni Posca bilinen tüm yüzeyleri boyayabilen profesyonel ve amatör kullanıcılar için ilham kaynağı markör ailesi...

Marvy DecoColor Akrilik Markör

6mm üç açılı kesik uç olan değişik kalınlıkta çizgiler çizmek mümkün suya ve ışığa dayanıklı, • Tam örtücü, • Pigment esaslı, • Çok amaçlı hobi markörü olarak tasarlanmıştır. Ahşap, macun, plaster, hamur, kil, kağıt, köpük plastik, metal kauçuk ve cam üzerinde kullanıma uygundur. • Su bazlı akrilik mürekkebi kokusuz olup hiçbir zararlı madde içermemektedir. • 28 farklı renk alternatifi mevcuttur

Mobilya-Ahşap Rötuş Kalemi Fırça Uç

Mobilya-ahşap rötuş, boyama markörü, fırça uçlu yapısı ile evinizdeki ve ofisinizdeki her türlü mobilyalarda, kapılarda, ahşap zeminlerde, ahşap dolaplarınızda kullanmak için idealdir. Tahtadan yapılmış maketlerinizin görünüşünü güzelleştirmenizi ve ahşap yüzeylerdeki çiziklerden hemen kurtulmanızı sağlar.

Marvy DecoColor Industrial Çok Amaçlı Marker

Suya karşı dayanıklı, • Hemen kuruyan mürekkep • Tüm düz ve gözenekli yüzeylerde kullanılır • Cam, plastik, ahşap, metal, elektrik ve elektronik devrelerde; taş, porselen, kil hamur, kiremit, otomotiv yedek parçaları gibi farklı yüzeylerde tam örtücü işaretleme yapmak için geliştirilmiştir. • Mürekkebi mükemmel tutunma özelliğine sahip olup akrilik fiberden üretilmiş 4,5mm uç • Yağlı yüzeylerde tutunma özelliği

Edding Akrilik Kalemler

edding yeni akrilik ürün serisi ile boyamalar daha kolay ve zahmetsiz. Yeni serinin kompakt ve kullanımı kolay ürün yelpazesi, özellikle tuval ve kağıt gibi farklı boyama yüzeylerinde olağanüstü sonuçlar veriyor. Serinin dört yeni ürünü Edding 5400 Akrilik 3D Boyutlu Boya - Edding 5000 Akrilik Marker Kalın - Edding 5100 Akrilik Markör orta ve Edding 5300 Akrilik Markör ince uç toplam 26 yeni renk sunuyor, daha fazla boyama keyfi için bu renkleri birbiriyle karıştırmak da mümkün.

Edding Hobi ve Sanat Kalemleri

Pürüzsüz hemen her yüzeyde kullanılmak üzere geliştirilmiş hobi-sanat kalemleridir. (ahşap, cam, metal, plastik, deri, kağıt / karton, polyester vb.). Silinmeyen ve suya dayanıklı yazı, hobi, tasarım ve dekorasyon için tam örtücü, hafif kokulu mürekkep. Hem koyu renkli, hem de şeffaf yüzeylerde muhteşem sonuç. Hızlı kurur, hava koşullarına, ışığa ve silinmeye karşı dayanıklıdır. Kalemlerinizle hayata renk katın 

Edding 1200 Grafik (Keçeli) Kalemi

Açık renk kağıt üzerinde birçok kalemle yazılabilir, boyanabilir, çizim yapılabilir vs. Ancak hiç biriyle bu keçeli kalemle olduğu gibi rahat edemezsiniz. İnce yuvarlak ucu, örneğin posta kartlarının üzerine yazarken veya Kartlarınızı kendiniz yapın üzerine kişisel notlar eklerken yüzeyin üzerinde zahmetsizce kayar. Genişliği açısından iyi ayarlanmış çizgiler gerektiren ani çizimler de bu klasik kalemle zahmetsizce gerçekleştirilebilir, hem de geniş bir renk seçeneğiyle.  Ya metalik renkler? Bunları da 1200 metalik keçeli kalem bulabilirsiniz.

edding 1200 keçeli kalem, 0,5 - 1mm genişliğinde çizim yapan yuvarlak bir uca sahiptir ve kapağı açıldıktan hemen sonra kullanılabilir. 24 farklı muhteşem renk tonunda mevcuttur. Mürekkebi su bazlı ve ışığa dayanıklıdır – açık renk kağıt üzerinde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Zig Posterman Waterproof Boyama Markörleri

Zig Posterman Waterproof Boyama Markörleri Fine Uç 1 mm

Zig Posterman Waterproof Boyama Markörleri Medium Uç 2 mm

 Yüksek opaklığa sahip, ışıktan ve sudan etkilenmeyen Posterman markörler, cam, plastik, ahşap, metal ve kara tahta üzerine yazmak için uygundur.