• Winsor & Newton ProMarker Çizim Kalemleri

  Winsor & Newton Promarker kalemlerin bir ucu geniş kesik uç diğer ucu ise yuvarlaktır. Grafik, tasarım, ilüstrasyon, çizgi film çalışmaları için idealdir. Yüksek performanslı alkol bazlı kalıcı mürekkepten imal edilmiştir. Kalıcı özelliği ile kağıt, karton asetat, cam, plastik, ahşap ve metal üzerine uygulanabilir. Winsor & Newton Promarker kalemleri çağdaş renkleri, parlak ve canlı tonları ince pastel ton geçişleri ile geniş bir renk yelpazesi sunar. Toksit içermez.

 • Winsor & Newton BrushMarker Çizim Kalemleri

  Winsor & Newton BrushMarker kalemleri bir tarafı kesik uç diğer tarafı fırça uç olmak üzere çift uçludur. BrushMarker kalemler yumuşak, esnek fırça uçlarıyla çizim, grafik ,tasarım ve ilüsrtrasyon çalışmalarında sanatçıların en büyük yardımcısıdır. 72 rengi mevcuttur. ( Renk kartelasını görmek için tıklayınız)

  Yüksek karışma oranı ve baskı kalitesi sağlar. Alkol esaslıdır. Hızlı kurur. Blender ile renk geçişleri ve tonlama yapmaya uygundur. Transparan renk tonları ihtiva eder. Bu sayede renk geçişleri kolaylıkla yapılabilir.

 • Stylefile Marker Kalemler

  Sketch ve taslak için profesyonel markör İllüstrasyon, endüstriyel tasarım, mimarlık ve moda tasarım sektörleri için uygun Çift taraflı markör Yüksek kaliteli alkol bazlı şeffaf mürekkep: iz bırakmaz ve hızlı kurur Plastik gövde, plastik kapak Kâğıt ve karton için uygun

 • Sketchbook - Eskiz Defteri
 • Pebeo 4Artist Oil Marker Yağlıboya Kalemleri

  4Artist Marker markör kalemlere ve geleneksel resme yaklaşımınızı kökten değiştirecek Pébéo'nun yağ bazlı çok-teknikli "boyama markörü"dür.

  Ürün yelpazesi, renk cetvelinin tamamında mükemmel bir ışık tutunumu sunan parlak görünümlü, yüksek pigmentli 18 renk tonu içerir. 4 farklı uç seçeneği kullanımda gerçek bir çok-değerlilik sağlar. Pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeylerde kullanım için idealdir, hızla kurur ve renk tonları, degradeler ve gölgeler elde etmek için birkaç hafta sonrasında bile seyreltilebilir.

  Özel formülasyonu sayesinde, bir boyama markörünün tüm özelliklerini (çizim keskinliği, tonların üstüste binmesi) korurken yağlıboya tekniğine (sırlı, esansla seyreltilen) tamamen farklı bir gözle bakmanızı sağlayacaktır. Son olarak, çok-değerlilik özelliğiyle, 4Artist Marker, Karışık Medya ile mükemmel uyum sağlar. Vitray, Prisme, Moon, Gédéo reçineler, akrilik, yağlıboya, mürekkep üzerinde: Tüm kombinasyonlar kazanıyor!

  Amatörler ve tecrübeli kullanıcılar eserlerini ortaya çıkarmak için yeni favori araçlarını buldular.

 • Resim Defterleri
 • Aydınger-Eskiz Kağıtları
sayfa başına
Gösterilen 1 - 38 ile 220 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 38 ile 220 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu