Sulu Transfer 25x35cm Model LNT-35
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Sulu Transfer 25x35cm Model LNT-35

LineArt Sulu Transfer Nedir ve Nasıl Uygulanır? Sulu Transfer kağıdında ki desen su ile zemine kaydırıldığı transfer çeşididir. Suda bekletilen ve kaydırılan transfer olarak da bilinir. Kolay Transfer kağıdı ile karıştırılmamalıdır. 

₺35,00 KDV dahil

₺29,66 Vergi hariç

local_shipping Türkiye'nin Her Yerine 699TL üzeri Kargo ÜCRETSİZ Detay

check_circle  Orjinal Ürün Garantisi

insert_emoticon  %100 Müşteri Memnuniyeti

SULU TRANSFER Uygulaması NASIL YAPILIR?

Sulu Transfer uygulaması için transfer kağıdınızı objenize uygun olacak şekilde kesiniz.

Kestiğiniz desenli transfer kağıdını su dolu bir kapta 1-2 dakika bekletiniz. Kağıt önce kıvrılacak daha sonra ise açılmaya başlayacaktır.

Deseni objenizin üzerine koyup altındaki kağıdı yavaşça çekiniz. Zorlama yapmayınız. Desenin kendisini bırakması için tırnaklamayınız.

Eğer desen rahat olarak zemine kaydırılamıyorsa ıslatarak biraz daha bekleyiniz.

Deseni istediğiniz şekilde yerleştiriniz. Eğer yanınızda desendeki suyu alacak bir malzemeniz yoksa çıkan kağıdı katlayıp desendeki suyu ve hava kabarcıklarını kağıdın yardımı ile siliniz.

Desende hava kabarcığı kalmamasına çok dikkat ediniz. Uygulamanız kuruduktan sonra su bazlı vernik ile koruma altına alınız.

Kullanacağınız yüzeye uygun olacak şekilde kestiğiniz desenli sulu transfer kâğıdını su dolu bir kapta 1-2 dakika bekletiniz. Kâğıt önce kıvrılacak daha sonra ise açılmaya başlayacaktır. Deseni uygulama yüzeyini üzerine koyup altındaki kâğıdı yavaşça ve zorlamadan çekiniz. Desenin kendisini bırakması için sert bir cisim veya tırnak kullanmayınız. Eğer desen rahat olarak zeminde kaydırılamıyorsa transfer kâğıdını ıslatarak biraz daha bekleyiniz. Daha sonra desenin altında kalan fazla suyu ve hava kabarcıklarını alınız. Desenin altında kalan fazla suyu ve hava kabarcıklarını alacak bir malzemeniz yoksa transfer kâğıdından çıkan kâğıdı katlayıp desendeki suyu ve hava kabarcıklarını kâğıdın yardımı ile siliniz. Bir bez yardımı ile suyu kurulayınız. Desenin altında fazla su ve hava kabarcığı kalmamasına çok dikkat ediniz. Sulu transfer uygulama yüzeyi kuruduktan sonra çalışmanızı su bazlı vernik ile koruma altına alınız.

LineArt
LNT035
8693003712071
869937443133
chat Yorumlar (0)