hobimarketim markalı ürünlerin listesi

hobimarketim hobi malzemeleri ve sanatsal ürünler ahşap mdf objeler ve multisurface boyalar bulabileceğiniz tuhafiye süs malzemeleri 

Sektöründe ki öncü markaları bir arada bulunduran ve bu markaların yetkili satış bayi olarak toptan ve perakende satışıyla müşteri portföyünü artırdı.

Belediyelerin ve Halk Eğitim Merkezlerinin düzenlediği Dekoratif Boyama  Ahşap Boyama Seramik Boyama Polyester Boyama Kumaş ve Cam boyama  Boncuk işi, Makrome ipi, Ebru sanatı, Yağlı boya Resim, Ahşap Rölyef, 3D Kağıt Rölyef, El Örgüsü amigurumi keçe yünü ve daha fazlası... Tüm malzemeleri perakende satış mağazamız Ümraniye'de bulabilirsiniz.

klasik tuhafiye malzemelerinin yanı sıra 2000 yılından itibaren hobi ve sanatsal grubun kaliteli bol çeşidini mağazasında müşterilerinin istifadesine sunmaya ve sektörünün öncüsü olmayı devam eden HobiMarketim bu mutlu gururunu sizlerle paylaşmaktadır.

-₺20,00Yeni
Çiçek Ütüsü 4'lü Set (Top Ütü)
Yuvarlak başlıklı 4'lü paket 13 cm uzunluğunda
1.başlık : 0,4 cm - 0,6 cm
2.başlık : 0,7 cm - 0,8 cm
3.başlık : 1 cm - 1,1 cm
4.başlık : 1,5 cm - 1,7 cm

₺89,00
₺109,00
Yeni
Boyutlu Wood Grainer ( Ağaç Doku )
Ağaç Dokusu tekniğini uygularken ilk önce obje istenilen renge boyanır ardından budak görüntüsü verecek rengin içine glaze (glazing) medium geç kurumasını sağlayacak karışımı ekledikten sonra karışım ince bir tabaka halinde objeye sürülür. Son olarak budak aleti aşağı yukarı bilek hareketleriyle objenin üzerinde gezdirilerek boytlu görünümü oluşturulur. 10cm Genişliğindedir
₺19,00
Yeni
Maped Eğlenceli Şekiller Resim Paleti 20cm
Maped Eğlenceli Şekiller Resim Paleti 20cm
Maped Color'Peps paleti eğlenceli ve özgün tasarımıyla sizlerle. Boya için altı bölmesi ve paletin yuvarlanmaması için fırçayı tutmak için özel parçaları vardır. Temizlemesi kolay.
₺35,00
Yeni
Quilling Şablonu Küçük Adam
Quilling kağıtlarına vereceğiniz şekillerin boyutlarını ayarlamanıza yardımcı olur. 
11mm - 13mm - 16mm daireler


₺19,00
Yeni
Superior Yaldızlı Suluboya 5 Renk +Waterbrush
Stoktaki son ürünler
Su bazlı en kaliteli pigmentlerden üretilmiştir.Sumi-e tekniği, illüstrasyon, eskiz ve tüm profesyonel sulu boya çalışmaları için idealdir. Renkler birbirleriyle yüksek oranda karışabilir.
₺249,00
Yeni
Tigel Sanatsal Boya Temizleyici 220 ml
Sanatsal Yağlıboya ve Akrilik boyaların gün sonu temizliği ile ilgili Fırça Palet El ve kumaş üzerinden çıkartılmasında kullanılır. Kullanım yerine göre boyalı yüzey üzerine Tigel dökülür bir süre bekletildikten sonra ıslak bezle silme veya su ile yıkama işlemi yapılır. Kuru/Sertleşmiş fırçaların ve malzemelerin daha uzun süre Tigel içerisinde bekletilmesi ile aynı sonuç elde edilir.
₺59,00